South Dakota

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai South Dakota

Īpašums pārdošanai Dienviddakotā

Dienviddakota ir milzīga, mazapdzīvota valsts Amerikas Savienotajās Valstīs. Šeit ir iespaidīgais Black Hills nacionālais mežs, kur ir divi vēsturiski pieminekļi, kas izgrebti granīta klintī: Rushmore kalns, gods četriem amerikāņu prezidentiem, un piemineklis Crazy Horse, kas atgādina slaveno cilšu priekšnieku.

Tās kapitāls ir Pierre. Dienviddakota robežojas uz ziemeļiem ar Ziemeļdakotu, uz dienvidiem ar Nebrasku, uz austrumiem ar Iowu un Minesotu, uz rietumiem ar Vaiomingu un Montanu.

Dienviddakotā ir trešais lielākais amerikāņu īpatsvars valstī pēc Aļaskas un Ņūmeksikas. Daudzi ir no Dakotas, Lakotas un Nakotas ciltīm, kas kopā veido Sioux Nation.

Nekustamā īpašuma tirgi visā valstī noteikti ir aktīvāki šovasar, un pircēju pretestība parādās vairākos ātrās pārdošanas apjomos, kas pārsniedz pieprasīto cenu. Dienviddakotā pārdoto īpašumu vidējā pārdošanas cena palielinājās par 6,5%.

Nekustamā īpašuma pārdošanas cenas Dienviddakotā ir vēl lielāka iespēja, nekā tās, kas vēl nav reģistrētas, bet pārdošana un jauni saraksti var beigties vasaras izaugsmē. Lielākā daļa cenu un mājokļu kategoriju pircēju ir vairāk nekā pircēji, kas pārdod īpašumu Dienviddakotā, tāpēc cenas turpinās pieaugt, līdz situācija mainīsies. 12 mēnešu laikposmā no 2017. gada jūlija līdz 2018. gada jūnijam, kamēr Sioux Falls reģiona pārdošanas apjomi ir palielinājušies par 5,1%.

Arī Rapid City ir interesanta vieta, kur meklējat īpašumu pārdošanai Dienviddakotā. Ir tipiskas ēkas un daudzas iespējas cilvēkiem, kuri meklē labu investīciju īpašumu pārdošanai Dienviddakotā

  •  
    Pārcelšanās uz Dienviddakotu. Ekspatriēti un dzīvo Dienviddakotā

    Ļoti gari, gandrīz nebeidzami ceļi, ko ieskauj skaistākie saulrieti un ir iegremdēti plašajās prērijās ... šodien mēs jūs nogādāsim ļoti īpašā vietā, kas padarīs jūs bez runas! Mēs bieži domājam par ideālo vietu, kur sākt no nulles. Mēs, Realigro, esam jums analizējuši tautu, kurā pārcelties var būt ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 17017

PARDOŠANA 5+ guļamistabas, South Dakota, Sioux Falls, Sioux Falls, Sioux Falls

Reserved negotiation
PARDOŠANA
5+ guļamistabas

58 m²
lielisks
UNAVAILABLE
Cod. 7125

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, South Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

14,360.06EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

25 m²
Pārdod zemi! 100 ft x 200 ft. Nice jomā. Sabiedrības ūdens, gāzes un elektriskās pieejama. Arī partija blakus ir pieejama!
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB